Вирощено та заморожено в Україні

розташування

Вигідне географічне розташування дає можливість швидко доставляти продукцію до наших клієнтів в Україні, а безпосередня близькість до європейського кордону дозволяє істотно скоротити транспортні витрати та час при експортуванні продукції до країн Європи.

Агровиробничий комплекс

417 гектарів власних сільгоспземель з природною родючістю дають урожаї плодово-ягідних, овочевих та зернових культур у промислових масштабах.

Кожного року на своїх полях, у період збору врожаю, агровиробничий комплекс забезпечує роботою сотні працівників.

НАША ЦІЛЬ

Ціль нашого аграрного підприємства, за рахунок інтенсивного високотехнологічного вирощування отримувати максимальну кількість врожаю з кожного гектару.

Компанія “HIGHBERRY” є одним з найбільших виробників полуниці в Україні та членом ассоціації “Ягідництво України”

Ретельно інспектуючи вирощену на наших полях продукцію ми гарантуємо її якість та безпечність, що підтверджено сертифікатом НАССР

ВЛАСНИЙ ЗАВОД

Власний завод з переробки та заморожування HIGHBERRY знаходиться на території агровиробничого комплексу. Гарантією свіжості та мінімальної травматичності аграрних продуктів є безпосередня близькість заводу до поля. Транспортування врожаю на виробництво відбувається на відстані до 2х км.

Завод має сучасне обладнання й прилеглі до нього склади для зберігання замороженої та свіжої продукції. Заморожування здійснюється за технологією IQF (індивідуальне швидке заморожування).

Таке «шокове заморожування» – найкращій природний спосіб тривалого збереження якостей натурального продукту. Це дозволяє користуватися перевагами та смаком свіжих ягід, фруктів та овочів протягом цілого року

ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Завдяки багаторічному досвіду роботи та сучасним технологіям, компанія “Хайберрі” стане надійним виробничим партнером для Вашого бізнесу.
Все, що ми робимо, спрямоване на Ваш успіх!